Do strony startowej

Archiwum 2012

2012-07-05
NIEDZIELA 08.07.2012

W najbliższą niedzielę restauracja czynna do godz. 19.00.

Serdecznie zapraszamy.2012-06-25
Pokoje w doskonałej cenie od 01.07.2012.

Zbliżają się wakacje, dla niektórych jednak to czas wytężonej pracy. Tych wszystkich , którzy podróżują oferujemy znakomite ceny . Pokój 1-osobowy ze śniadaniem 130 zł, pokój 2 osobowy ze śniadaniem 180 zł. Promacja trwa do końca lipca. Serdecznie zapraszamy.2012-04-11


Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, iż monodram Emilii Krakowskiej  pt.”WAKACJUSZKA”  zaplanowany na 11 maja 2012 r. został przełożony na inny termin.

Nowy termin spektaklu podamy w najbliższym czasie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 

 

plakat

 

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, iż monodram Emilii Krakowskiej  pt.”WAKACJUSZKA”  zaplanowany na 11 maja 2012 r. został przełożony na inny termin.

Nowy termin spektaklu podamy w najbliższym czasie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.2012-04-02
MONODRAM EMILII KRAKOWSKIEJ "WAKACJUSZKA" 11 MAJA

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na drugie spotkanie pod patronatem Wójta Gminy Poczesna p.Krzysztofa Ujmy i Restauracji Zornica . Tym razem gościć będziemy Panią Emilię Krakowską w monodramie "WAKACJUSZKA". Spektakl odbędzie się 11 Maja o godz. 20.00 w Restauracji Zornica.

Obsada: EMILIA KRAKOWSKA

Reżyseria:JANUSZ PYREK

Dyrekcja artystyczna:Robert Talarczyk

Scenografia : Ewa Sałecka

Sztuka powstała na podstawie bestsellera o tym samym tytule autorstwa Zofii Mierzyńskiej.

 

Komedia opowiada historię Anieli , któa porzuca rodzinę i wyjeżdża do mitycznej, mlekiem i miodem płynącej Ameryki.Liczy na duży , szybki i łatwy zarobek, który w Polsce przyniesie jej majątek i uznanie. Niestety rzeczywistość okazuje się nieco bardziej skomplikowana , pieniądze nie rosną na drzewach....

Komedia porusza wciąż aktualny temat emigracji Polaków za granicę, czy warto wyjeżdzać i pozostawiać najbliższych? Rozstania -tego powinniśmy się bać najbardziej mówi- z refkleksją do swojej publiczności Emilia Krakowska.

Sztuka była wystawiana ponad sto siedemdziesiąt razy na scenach wielu teatrów i domów kultury w całej Polsce oraz za granicą.

 

Dystrybucja biletów recepcja Restauracji. Koszt biletu wraz z poczęstunkiem i lampką wina 50 zł. Monodram trwa 2 h.

Za pomoc w zorganizowaniu spektaklu dziękuję serdecznie Pani Sekretarz Renacie Smędzik .

Zapraszam serdecznie w imieniu swoim i GMINY POCZESNA na cudowny majowy wieczór w doskonałym towarzystwie.

Marta Staniec

 2012-03-15
WIOSENNA METAMORFOZA ZORNICY Z NOWYM SZEFEM KUCHNI

Szanowni Państwo

Wiosna sprzyja zmianom i nowym wyzwaniom, my by im sprostać postawiliśmy na zmiany czy jak inaczej można to zatytułować na metamorfozę. Od dłuższego czasu przygotowujemy dla Państwa z nowym szefem kuchni nową kartę, która zagości na stałe w najbliższą niedzielę 18.marca . Mamy nadzieję ,że przypadnie Państwu do gustu. Już dziś zaprezentuję ją Państwu w zakładce MENU RESTAURACYJNE .Przez najbliższe dwa dni będziemy mocno trenować , by w niedzielę nie zawieść.

Ja również z niecierpliwością czekam na opinie.

Pozdrawiam

Marta Staniec2012-03-05
PODZIĘKOWANIA OD GMINY POCZESNA

W dniu dzisiejszym otrzymałam specjalne podziękowania od Pana Wójta Gminy Poczesna , za aktywny udział w Balu Charytatywnym . Chę podkreślić ,że dla mnie to również miłe wyróżnienie i ja również dziękuję ,że do takiej współpracy zostałam zaproszona.

Marta Staniec2012-01-25
Recital Lidii Stanisławskiej

Poniżej zdjęcia autorstwa Eweliny Nowak z recitalu Lidii Stanisławskiej.

 2012-01-04
RECITAL P.LIDII STANISŁAWSKIEJ 20.01.2012.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na nowy cykl spotkań z artystami , który organizujemy pod patronatem Wójta Gminy Poczesna p. Krzysztofa Ujmy w roku 2012. Inicjatorem pierwszego spotkania jest Sekretarz Gminy Poczesna p. Renata Smędzik, której za pomoc i organizację serdecznie dziękuję.

Jako pierwsza gościć będzie u nas p. Lidia Stanisławska dnia 20.01.2012 o godz. 19.00. Występ p.Lidii uświetni zaspół PKS TRIO , który będzie zapowiedzią ich debiutanckiej płyty-muzyka jazzowa.

Aby uświetnić ten wieczór również kulinarnie, szef kuchni Restauracji Zornica przygotuje dla Państwa wyborny poczęstunek.

Koszt podwójnego zaproszenia to 60 zł.Bilety do nabycia w recepcjii Restauracji Zornica.Więcej informacji pod numerem telefonu 034/32 74 880.

Serdecznie zapraszam

Marta Staniec« powrót do aktualnych wydarzeń

Archiwum: